Červenec 2018

Mozek v plamenech

31. července 2018 v 13:59 | M. |  Filmy

- snímek o dívce, u které se projevují zvláštní symptomy, se kterými si doktoři nevědí rady, a tak se rodiče musí obrnit proti chybným diagnostikám a bojovat, aby našli co jejich dceři je.

herečka je taky z filmu Carrie

Rudá volavka

31. července 2018 v 13:57 | M. |  Filmy

- film pojednává o návnadě (volavce) s výcvikem zabijáka, a kdo je volavkou ?? Samozřejmě Jennifer Lawrence ( Hladové hry), než se však stala žákem na škole s jediným úkolem, bývala skvělou baletkou.

- film je skvělý, musela jsem se při drastických záběrech schovat do náručí svého přítele, ale i tak jsem ráda, že vím o čem tento film je. Není to jen násilí, ale i psychika a chytrost.

Rampage - ničitelé

31. července 2018 v 13:53 | M. |  Filmy

- herec z Kráčející skály má zajímavého mazlíčka, bílou gorilu jménem George - umí znakovku, kterou postihne bohužel nějaký jed, který ho zvětší - tím se znásobí jeho síla, ale není v tom sám, další dvě zvířata tento jed zasáhne a příběh může pokračovat, jak? No to e podívejte sami. Podle názvu se z nich nestanou ničí mazíčkové.

Přeji příjemnou zábavu. Vtip v tomto snímku nechybí.

Pasažéři

31. července 2018 v 13:50 | M. |  Filmy

No, kvůli autorským právům jsem nebudu dávat obrázky, protože rovna na tomto webu je to pro mě celkem zdlouhavý proces. ( stáhnout obrázek, vložit do galerie, a z galerie dát do článků)

Nicméně pro představu, v tomto filmu hraje Jennifer Lawrence (ta, z filmu Hunger games alias Hladové hry - ta ji i proslavila)
A chlápka hraje - teď mě napadá akorát film Jurský svět - nový jak cvičí dinosaury.

Film je to zajímavý, skvělý nápad na scénář.

Příběh chlápka, který se rozhodne opustit planetu a letět začít nový život na jinou, avšak nečekaná porucha ho probudí dříve, a je na lodi probuzený sám. S jediným s kterým si může promluvit je čísník v baru, který je robot. Jednou takhle narazí na ženu, která spí, a ihned se zamiluje. Nějakou dobu se rozhoduje, zda ji probudí, aby nebyl sám. Udělal to. Probudil ji. A má teď i výčitky. Snaha ji to říct se nenašla. A tak dále. Komplikace s lodí. Probudil se kapitán, který bohužel umírá, takže beztak všechna práce zbývá na nich dvou.

Je to skvělý snímek. Doporučuji.

Co s časem??

8. července 2018 v 22:08 | M. |  Špetka pepře neuškodí :)

Tak a je to tu zas,

zas a znovu dva měsíce prázdnin pro školáky a studenty, kteří si užívají hezkého počasí, zatímco rodiče a dospělí pracující musejí práce i ve slunnžých dní.

Nicméně i oni mají volné víkendy a tak jaký vzrůšo zažít? Chata, dovolená v cizině u moře, nebo jen veget na zahradě u bazénu. Avšak není nic tak zabavné jak vypadá pokud je na to člověk sám. Je důležité mít kamarády, se kterými tato dobrodružství zažijete.